Головна » 2017 » Червень » 17 » Вітання з Днем медичного працівника
19:58
Вітання з Днем медичного працівника

16 червня 2017 року в приміщенні Української районної лікарні відбулося вшанування праці медичних працівників міста. 

На цій події були присутні працівники та студенти нашого медичного коледжа разом з директором Коробенко Петром Олександровичем.

До вітання медиків долучилися голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков, голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Туренко, його заступник Сергій Білецький, заступник голови Української міської ради Оксана Кирилюк, генеральний директор товариства НВО "Телеоптика" Сергій Мірошниченко, головний лікар Обухівської ЦРЛ Ігор Біліченко, головний лікар КЗ Обухівської районної ради районного Центру Первинної Медико-Санітарної Допомоги Юрій Тимченко та інші.

Подяки від Обухівської районної державної адміністрації  отримали завідуючі медсестринського відділення Наталія Олексіївна Ус та фельдшерського відділення Тетяна Григорівна Комісарчик. 

Подяку від голови Української міської ради отримала викладач коледжа Раїса Михайлівна Редька.

Грамоти за активну громадянську позицію, пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді отримали студентки І курсу 163 групи Галина Кривко, Марія Андрєєва та Яна Копищик.

Наприкінці заходу відбулася офіційна презентація цифрового мамографічного комплексу. 

Із місцевого бюджету на придбання мамографа було проплачено близько 2,5 млн.грн. Обладнання придбано на умовах тендеру. Фірма – постачальник провела навчання, налаштування обладнання і перші тестування.

Українська районна лікарня отримала важливий подарунок – новий сучасний цифровий мамограф. Одна з кожних десяти жінок в Україні має шанс захворіти  на рак грудей на будь-якому  етапі  свого життя. Однак близько 90 відсотків хворих зможуть вилікуватися, якщо хвороба буде виявлена вчасно. Своєчасне виявлення раку грудей є найбільш ефективним засобом у боротьбі з цією хворобою. Найчастіше хворіють на рак молочної залози у  віці 45-65 років. Кожна жінка, починаючи з 20 років, щомісяця повинна перевіряти свої груди, а починаючи з 35 років зобов’язана раз на рік пройти обстеження в компетентній медичній установі, а починаючи з 40 років проходити мамографію. 

А.П.Шевченко

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 305 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar