Головна » 2018 » Червень » 30 » Відбувся випуск 2018 студентів Обухівського медичного коледжу
06:47
Відбувся випуск 2018 студентів Обухівського медичного коледжу

29 червня 2018 року в Палаці культури "Енергетик" відбулася святкова подія - випускний вечір.

Цього дня випускники Обухівського медичного коледжу отримували із рук директора П.О.Коробенка путівку в професійне життя-дипломи молодшого спеціаліста.

Швидко пролетіли 3 роки студентського життя. Цей час став пам`ятним для більшості випускників. Хтось із них знайшов нових друзів, хтось кохання, дехто розчарування. Були і сльози радості, і сльози смутку. Студентське життя завжди славиться своєю різноманітністю. Але воно завжди залишається у серці кожного.

Цього дня на сцені яскраво прикрашеного будинку культури мали отримувати свої дипломи 33 фельдшера та 32-і медичні сестри.

Розпочалася святкова мить. А на екрані вже миготять кадри з фотографіями студентів та викладачів коледжу. Лунає мелодія.

Ведуча Марина Рашитівна Луценко розпочинає свято. Вона радо вітає всіх присутніх у залі.

Привітати випускників прийшла заступник українського міського голови Оксана Кирилюк. 

Відкрив цю подію  директор коледжу Петро Олександрович Коробенко. З початку заснування Обухівського медичного училища (1964 р.), вже вже отримали диплом  3265 медичних сестер та 3048 фельдшерів. Він привітав своїх вже  колег з цією святковою подією та побажав добра та злагоди у всьому

Зі сцени усіх присутніх  зі святом привітала Оксана Кирилюк. Вона наголосила, що черговий випуск студентів коледжу  є  святом всієї громади міста. Жителі міста і вона особисто пишається тим, що саме в них оволодівають такими важливими для країни професіями студенти медколеджу. 

І ось настала та мить, коли на сцену були запрошені завідувач відділення "Сестринська справа" Наталія Олексіївна  Ус, куратор 153 групи Галина Іванівна Ременюк та 32 випускника. 

Наказ про отримання дипломів з кваліфікацією "Сестра медична" зачитала завідувач Н.О.Ус. Диплом з відзнакою отримали студенти Булан Руслана, Найдич Наталія та Хомик Неоніла. Згодом інші випускники один за одним підходили до директора і отримували свої документи. Подяки з рук директора отримали і найактивніші студенти.

З напутніми словами до всіх звернулася куратор 153-ї групи Галина Іванівна. В своїй розповіді вона пригадала ті часи, коли у стіни коледжу завітала невпевнена юрба молоді. Згадувала все те, що відбувалося з ними протягом цих 3-х років навчання. Прикрощі від непорозуміння забуваються, а згадуються лише приємні миті. В цій групі панувала дружба та творче натхнення. Нехай доля оберігає від нещасть, заздрощів і злості! Всього найкращого у житті!!!

Гарною традицією стали слова-відгуку від студентів-випускників. Слова подяки висловила студентка 153 групи Хомик Неоніла. Спускаючись зі сцени випускники вручали квіти своїм викладачам.

Для вручення документів було запрошено завідувача відділення "Лікувальна справа" Тетяну Григорівну Комісарчик, куратора 151 групи Миколу Яковича Кучеренка та студентів групи. 

Наказ про отримання кваліфікації "Фельдшера" зачитала завідувач Т.Г. Комісарчик. Диплом з відзнакою отримала Радчук Оксана. Згодом із рук директора дипломи отримали інші випускники. Найактивніші студенти групи отримали подяки.

Зі словами-відгуку звернулася студентка 151-ї групи Шкіндер Яна. Спустившись зі сцени випускники дарували квіти викладачам.

Для оголошення клятви молодшого спеціаліста на сцену було запрошено  студента 151 групи Затулія Антона. Для прийняття урочистої клятви випускників попрохали піднятися зі своїх місць.

Після урочистої клятви до напутнього слова запросили завідувача  відділення "Лікувальна справа"  Т.Г.Комісарчик.

... Хай доля ваша піснею буде! Щасливої дороги, в добрий путь!!!

А наприкінці піснею " Ми за волю, ми за мир" всіх вітала студентка 161-ї групи Людмила Папуга. 

Закрив урочисту подію напутніми словами директор коледжу П.О.Коробенко.

Дирижером цього дійства як і завжди була Марина Рашитівна Луценко.

Автор: А.П.Шевченко

Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 278 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar