Головна » 2017 » Липень » 1 » Відбувся випуск 2017 студентів Обухівського медичного коледжу
08:31
Відбувся випуск 2017 студентів Обухівського медичного коледжу

Наприкінці першого місяця літа, а саме 30 червня 2017 року відбулася одна із найочікуваніших подій студентства - випускний вечір.

Цього дня випускники вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації отримують із рук керівників путівку в професійне життя. Ось так закінчуються часи веселого інколи безтурботливого студентства. А далі нелегкі часи праці.

Цього дня на сцені яскраво прикрашеного будинку культури мали отримувати свої дипломи 39 фельдшерів та 42-і медичні сестри.

Ось, ось розпочнеться святкова мить. На екрані з`являються кадри з фотографіями студентів та викладачів коледжу. Звучить пісня про медичний коледж.

Ведуча проголошує гостей, які завітали на свято. Цього дня до нас завітали заступник голови Обухівської районної ради Агнеса Олкова-Міхницька, заступник українського міського голови Оксана Кирилюк, декан факультета медико-біологічних технологій відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»  Валентина Мовчан.

Зі вступним словом до всіх присутніх у залі звертається директор коледжу Петро Олександрович Коробенко. Він оголосив про те, скільки медичних сестер і фельдшерів  випускається цього разу, та  загальну цифру випускників з початку заснування Обухівського медичного училища (1964р.), а нині коледжа. Було підготовано і випущено в практичну медицину 3223 медичні сестри та 3009 фельдшерів.

В часи медичної реформи потрібно бути завжди готовим демонструвати свою професійну майстерність. А це в першу чергу залежить від самих випускників. Потрібно бути готовим працювати за європейськими стандартами. Деякі наші випускники вже проторюють доріжки до найближчих європейських держав, Польщі  та Венгрії. Проте Петро Олександрович закликає бути патріотами своєї країни, і маючи досвід роботи в Європі все ж повертатися і піклуватися про здоров`я українців.

Зі словами вітання з величезним святом, початку нового життя до студентів звернулася Агнеса Олкова-Міхницька. В нелегкий час медичних реформ саме вони будуть втілювачами європейського рівня медицини в Україні.Не слід забувати про те, що саме у їх руках здоров`я нації величної України. Пані Агнеса побажала великої наснаги, сили та любові  студентам, викладачам та керівникам коледжа. Для педколективу коледжа настав трішки сумний час, тому що вони відривають від свого серця маленьку краплинку любові, які вкладали в студентів під час навчання. Наприкінці виступу вона закликає повертатися  до свого рідного місця, своєї країни всіх випускників незалежно як складеться їх доросле життя. Вони і є майбутнім нашої України.

Зі сцени усіх присутніх  зі святом привітала Оксана Кирилюк. Вона наголосила, що будь-який випуск  чи дошкільнят,  чи школярів, чи студентів, що відбувається на теренах міста Українки є  святом всієї громади. Жителі міста пишаються тим, що саме в них оволодівають різними професіями студенти. Вагомий внесок тут своєю роботою має і Обухівський медичний коледж. Заклад випускає достойних випускників, громадян України, які надалі будуть розбудовувати нашу рідну державу. Нехай всі мрії випускників збуваються, нехай  кількість пацієнтів завжди буде незначною!

Пані Оксана вручила подяки міського голови куратору 143 групи, секретарю навчальної частини Інні Граммі та викладачу хірургії Руслану Олександровичу Нацевичу.

Слова вітань зі сцени висловила і  декан університету "Україна" Валентина Мовчан. Вона вказала на важливість такої професії як медична сестра. Що навіть британці в більшості хотіли б мати  дружин - медичних сестер. Проте вони мають постійно вчитися, опановувати ази цієї давньої професії. І як альтернативу подальшого працевлаштування вона запропонувала навчання на ІІ-му, а для найуспішніших навіть на ІІІ курсі факультету  медико-біологічних технологій. 

І ось настала та мить, коли на сцену були запрошені завідуюча медсестринським відділенням Н.О. Ус, куратор 143 групи І.А.Грамма та випускники цієї групи. 

Наказ про отримання дипломів з кваліфікацією "Сестра медична" зачитала завідуюча Н.О.Ус. Випускники один за одним підходили до директора і отримували свої документи. Подяки з рук директора отримали і найактивніші студенти.

З напутніми словами до своєї першої випускної групи звернулася куратор Інна Грамма. Вона закликає молодь завжди пам`ятати про свою професійну відповідальність за інших людей. Нехай ці перші кроки стануть злетом у Велику професію "Життя". Із сьогоднішнього дня вже не викладачі, а саме життя буде ставити оцінки. Проте вона вірить у те, що в їх житті все складеться добре. Вірить в їх порядність, професіоналізм, у  їх любов до людей. Нехай доля оберігає від нещасть, заздрощів і злості! Всього найкращого у житті!!!

Гарною традицією стали слова-відгуку від студентів-випускників. Слова подяки висловила студентка 143 групи. Спускаючись зі сцени випускники вручали квіти своїм викладачам.

Для вручення документів було запрошено завідуючу фельдшерським відділенням Т.Г.Комісарчик, куратора 141 групи Р.М.Редьку та студентів групи. 

Наказ про отримання кваліфікації "Фельдшера" зачитала завідуюча Т.Г. Комісарчик. Дипломи з відзнакою отримали найкращі студенти Катерина Тарасевич та Аркадій Тоюнда. Згодом із рук директора дипломи отримали інші випускники. Найактивніші студенти групи отримали подяки.

З напутніми словами звернулася куратор 141 групи Р.М.Редька. Диплом про кваліфікацію один з перших найважливіших документів дорослого життя, який є ніби  путівкою в самостійний світ. Набуті знання в коледжі в майбутньому відкриватимуть нові можливості, перспективи професійного росту. Вона закликає завжди пам`ятати клятву Гіпократа, що саме від їх майстерності, знань і умінь залежатиме здоров`я людей. Від усього серця Раїса Михайлівна зиче випускникам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях! В добру путь!!!

Зі словами-відгуку звернулася студентка 141 групи. Спустившись в залу випускники дарували квіти викладачам.

Для оголошення клятви молодшого спеціаліста на сцену було запрошено  студента 141 групи Кочеткова Олега. Для прийняття урочистої клятви випускників попрохали піднятися зі своїх місць.

Після урочистої клятви до напутнього слова запросили завідуючу медсестинським відділенням Н.О. Ус.

Вона привітала всіх присутніх з тим, що сьогодні наші діти стали людьми однієї з самих найгуманніших професій - людей в білих халатах. Саме вони є символом чистоти душі і помислів. В кожному дипломі є материнська любов, натужені батьківські мозолі. Саме батькам, бабусям і дідусям колектив коледжу має завдячувати, що у нас навчалися такі чудові і добрі діти. Кожен із присутніх випускників піднявся на один щабель стрімкої драбини життя. Нехай в майбутньому нікому не приходиться переписувати ці сторінки, жаліти за пройденим днем, за своїми поступками. У кожної людини одна доля, тож нехай вона стелить кожному свій рушник. А на нього вже лягли ваші перші переживання  дитинства, шкільного життя, любові.

... Хай доля ваша піснею буде! Щасливої дороги, в добрий путь!!!

З невеличкою концертною програмою виступали студентки коледжу. Сльози радості та смутку заполонили зал.

Закрив урочисту подію напутніми словами директор коледжу П.О.Коробенко.

Дирижером цього дійства була Марина Рашитівна Луценко.

Автор: А.П.Шевченко

Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 672 | Додав: schev7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar