Головна » 2018 » Березень » 24 » Відбулося засідання Кабінету Міністрів студентів 171-ї групи
13:57
Відбулося засідання Кабінету Міністрів студентів 171-ї групи

23 березня 2018 року в Обухівському медичному коледжі було проведено практичне заняття з основ економіки у формі засідання Кабінету Міністрів.

Викладач коледжу Анатолій Вікторович Сябренко використав нетрадиційну форму проведення практичного заняття. Студентами 171-ї групи було сформовано Кабінет Міністрів, до якого входили 6 міністрів. Очолював його Прем`єр-міністр.

Прем`єр-міністр Ліщук Н.Ф.

Прем`єр-міністром, а також виконуючою обов'язки міністра охорони здоров`я була студентка цієї академічної групи Ліщук Ніна Федорівна. Крім неї до Кабінету Міністрів входили:

  • Міністр освіти та науки - Зубко Марина Леонідівна,
  • Міністр фінансів - Герасименко Вікторія Сергіївна,
  • Міністр економіки - Ярко Богдана Русланівна,
  • Міністр закордонних справ - Салюк Дар`я Володимирівна,
  • Міністр оборони - Кабанець Денис Володимирович.

Засідання Кабінету Міністрів було відкритим, і тому до зали були запрошені представники ЗМІ. Роль журналістів виконували інші студенти цієї групи.

Спостерігав за цим дійством заступник директора з навчальної роботи Анатолій Петрович Шевченко.

Засідання було звітним, тому про свою діяльність у 2017 році звітували всі міністри. Студенти-міністри напередодні заняття мали підготувати ці звіти-виступи, а представники ЗМІ мали підготувати цікаві запитання до міністрів.

Анатолій Вікторович зі вступним словом звернувся до студентів та оголосив тему і мету заняття. Далі роботу було розпочато з виступу Прем’єр-міністра Ліщук Н.Ф.

Кожен міністр розповідав про основні досягнення очолюваного ним міністерства у 2017 році та завдання, які слід буде виконати у нинішньому.

Міністр закордонних справ, Салюк Дар`я Володимирівна

Після виступу міністрів на представників ЗМІ очікувала година запитань. Кожен журналіст повинен був представитися та вказати того міністра, якому ставилося запитання. Найбільш популярним виявилася міністр науки і освіти Зубко М.Л. Їй довелося відповідати на численні запитання, які стосувалися реформи у системі освіти України. Міністри інших міністерств допомагали своїм колегам, якщо запитання деякою мірою зачіпало їх галузь.

Проблеми з проведенням реформ більшість студентів пов`язували з економічним становищем України в час, коли країна перебуває майже в стані війни з Росією,а українці не довіряючи реформам, що організовує керівництво країни масово виїжджає за її межі в пошуках більш високооплачуваної роботи. Відтік робочої сил також впливає на економіку України.

Всі охочі могли висловити власну думку. Відкрите спілкування допомагало розкривати кожного студента з іншого боку.

Наприкінці заняття було проведено аналіз заходу, оцінено роботу кожного студента. Нетрадиційний метод проведення заняття мав успіх і схвалення.

Дякуємо всім учасникам за проведений захід!

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 222 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar