Головна » 2017 » Листопад » 5 » Відбулося навчання та евакуація студентів і педагогів в підвальні приміщення під час занять
13:39
Відбулося навчання та евакуація студентів і педагогів в підвальні приміщення під час занять

3 листопада 2017 року до Обухівського медичного коледжу завітав радник міського голови Українки  з питань безпеки Сергій Онищенко.

Цього дня було проведено навчання студентів ІІ курсу на випадок евакуації при надзвичайних ситуаціях у підвальне приміщення закладу.

***

Оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій здійснюється через мережу дротяного мовлення, а також через місцеві радіомовні станції і телебачення та пересувні автомобілі, які оснащені гучномовцями.
 
Як діяти при проведенні евакуації?
 
Перед повідомленням про порядок та початок евакуації буде подано звуковий сигнал «УВАГА, ВСІМ!» – сирени і переривисте звучання електросирен.
 
Почувши цей сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення про надзвичайну ситуацію та порядок дій. Тим, хто знаходиться на вулиці, слід зайти в установу, магазин, де попросити зробити теж саме.
***
На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено різні варіанти повідомлень, які потім, з урахуванням конкретних подій, корегуються.

Уподовж 5 хвилин після подачі звукових сигналів передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію. Вислухавши повідомлення, кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.
Загальні правила:
 – Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
– Уточніть місце найближчого укриття (приміром, підвальне приміщення, метрополітен, паркінг).
– Підготуйтеся: при виході з собою упакуйте в герметичні пакети та складіть у валізу документи, цінності та гроші, предмети першої необхідності, ліки, мінімум білизни та одягу, запас питної води та консервованих продуктів на 2-3 доби, найпростіші засоби санітарної обробки та гігієни. Дітям дошкільного віку вкласти в кишеню або пришити до одягу записку, у якій вказати прізвище, ім’я та по-батькові дитини та батьків і домашню адресу.
– Обов’язково взяти з собою засоби індивідуального захисту (протигази, респіратори, марлеві пов’язки).
– Перед виходом з будинку вимкніть джерела електро-, водо- і газопостачання, візьміть підготовлені речі.
– На збірних евакуаційних пунктах уважно слухайте та чітко виконуйте всі розпорядження посадових осіб евакуаційних органів та органів охорони громадського порядку.
***
Пан Сергій ознайомив про оповіщення населення Українки та їх дії в разі виникнення надзвичайної ситуації. Після навчання та перегляду відеоматеріалу була проведена евакуація педагогічного та студентського колективів у підвальне приміщення закладу.
Такі заняття допомагають навчитися швидко реагувати на надзвичайні події та формують уміння орієнтуватися на новому місці навчання у разі небезпеки.
 
На заняттях були присутні директор коледжу Коробенко П.О., та його заступники:  з навчальної частини Шевченко А.П. і  господарської частини Булавін Н.Б. А також  викладач медичної біології Луценко М.Р.

А.Шевченко

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 211 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar