Головна » 2018 » Квітень » 1 » Відбулося чергове заняття Інституту третього віку на факультеті "Медицина"
09:15
Відбулося чергове заняття Інституту третього віку на факультеті "Медицина"

30 березня 2018 року в Обухівському медичному коледжі відбулося чергове заняття факультету "Медицина" в рамкам соціального проекту "Інститут третього віку".

Проводить заняття наш викладач анатомії та фізіології Редька Раїса Михайлівна. Вони відбуваються кожної  п`ятниці о 14.00.

Довідка. Інститут третього віку - це соціальний проект, ініційований колишнім міським головою Українки П.Г.Козирєвим. До нього може бути зараховано пенсіонера, що проживає в м.Українка. Інститут складається з 4 -х факультетів «Інформатика», “Медицина”, “Здоров’я”, “Хоровий спів”, “Бальні танці”. На них проводять заняття викладачі закладів міста. Він відкритий для Всіх! Для запису необхідно заповнити анкету, а також надати копію першої сторінки паспорта та пенсійного посвідчення. Охочих очікують за адресою пл. Т.Шевченка,1, кабінет №11 (Міська рада, Рада ветеранів).

Цього дня Раїса Михайлівна знайомила присутніх з "Основами анатомії". На заняттях в цілому викладач окрім анатомії знайомить студентів з фізіологією, симптоматикою захворювань та їх профілактикою.

Мета таких занять - запобігання тяжких наслідків різних видів захворювань.

Іноді  викладачеві допомагають проводити заняття і наші студенти. На попередньому занятті це були студентки 163-ї групи, що навчаються на медсестринському відділенні.

Андрєєва Марія розповідала та показувала методику  виконання ін'єкцій - внутрішньомязевої, внутрішньовенної, підшкірної та внутрішньошкірної.

Дяконова Іванна розповідала про види компресів ( холодний, гарячий та напівспиртовий зігрівальний) показувала техніку їх накладання.

Шевчук Марія та Федоренко Ольга показували техніку накладання пов'язок при вивихах, різних пораненнях.

Слухачі вчаться надавати першу допомогу при різних захворюваннях, або поведінці у разі того чи іншого непередбачуваного випадку.

А.П.Шевченко

Категорія: Події в Українці | Переглядів: 139 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar