Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Відбулися зрізи практичних навичок студентів ІІІ курсу медсестринського відділення
22:13
Відбулися зрізи практичних навичок студентів ІІІ курсу медсестринського відділення

25 та 26 жовтня 2017 року в Обухівському медичному коледжі було проведено директорські контрольні заміри практичних навичок з дисципліни "Основи медсестринства".

Для перевірки практичних навичок у студентів медсестринського відділення було сформовано поважну комісію, яку очолив директор коледжу Коробенко П.О.

До складу комісії також увійшли заступник директора з навчальної роботи А.П.Шевченко, завідуючі відділень Комісарчик Т.Г. та Ус Н.О., завідуючий практичним навчанням Кучеренко М.Я. та викладачі дисципліни Пономаренко Н.Г. та Гордон Н.І.

Цього дня майбутні медичні сестри здавали свій перший серйозний іспит. На їх обличчях було видно помітне хвилювання. Зовсім непросто зібратися та виконати навички згідно протоколу, коли на всі рухи дивляться очі поважних викладачів.

Деякі студентки гідно справилися зі своїм непростим завданням. Проте були й такі, які через хвилювання  чи з іншої причини не змогли задовільно виконати  свої завдання. 

Потрібно пам`ятати, що це лише перші іспити майбутньої професії, і в майбутньому потрібно прагнути виконувати свою роботу без помилок, які часом можуть вартувати людського життя. 

Проте не хочеться засуджувати цих милих дівчат в тому, що вони якимось чином не виконали те чи інше завдання. В майбутньому на їх чекає професійна кар`єра та повага вдячних пацієнтів. І адміністрація коледжа в це щиро вірить.

А.Шевченко

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 233 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar