Головна » 2017 » Листопад » 21 » Відбулися заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи
22:55
Відбулися заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

21 листопада 2017 року студенти Обухівського медичного коледжу приймали участь у ряді заходів приурочених до Дня Гідності та Свободи.

Студенти двох академічних груп, 171-ї та 163-ї разом зі своїми викладачами М.Р.Луценко та А.П.Шевченко відвідали оновлену Українську міську бібліотеку.

Цього пам`ятного дня, завідувач бібліотеки Таїсія Вікторівна Вакса допомогла організувати патріотичну годину " Нам час для України жити".

У гостини завітали Олександр Феодосійович Четверіков та Василь Іванович Кіш.

Зі вступним словом до присутніх у залі звернулася Таїсія Вікторівна.  Вона подякувала всім тим, хто долучився та допоміг отримати міській бібіліотеці такого ошатного та приємного вигляду. У місті мабуть не було жодного навчально-виховного закладу, який не допомагав бібіліотеці в її становленні. А для цього довелося трішки попотіти. Спочатку потрібно було винести весь книжковий фонд та зайві речі із приміщення, потім відремонтувати підлогу та стіни бібіліотеки, а потім завезти та занести нові меблі, книги до відремонтованого приміщення. Студенти медичного коледжу також долучалися до цих процесів, за що отримали слова вдячності з вуст завідувача. Відкриття відбулося незадовго до нинішньої зустрічі, а саме у жовтні 2017 року.

Таїсія Вікторівна запрошує всіх охочих відвідувати затишний зал та користуватися всіма перевагами та можливостями бібліотеки.

А потім наступила патріотична година. До слова було запрошено жителя Українки  Василя Івановича Кіша. Він зачитав свого власного вірша та виконав пісню "Гімн Революції"

Потім до слова запросили Олександра Феодосійовича, військовослужбовця, який приймав участь у багатьох знакових подіях, що відбувалися в Україні. Ця людина однією з перших формувала бататальйон,який потім йшов воювати на Схід України. Він розповідав про все те, що відбувалося з ним та військовослужбовцями під час так званої АТО, яка по своїй суті була справжньою війною, про те що довелося пережити в перші дні війни, коли буквально по крихті приходилося збирати амуніцію, патрони та інші засоби, щоб можна було вижити в ті важкі часи.

Олександр Феодосійович співпрацював із військовими НАТО та оцінював їх стандарти, а потім навчав  користуватися ними інших військовослужбовців.

Це було зовсім непросто, так як тривалий час його вчили в іншій школі, де імовірним противником мали бути саме війська НАТО. Він був вражений тим, яку підготовленість проходять їх військові. Дивувався тому, якими допоміжними засобами першої медичної допомоги володіє кожен з них, про які доводилося лише марити нашим солдатам. Всі ці засоби допомагають вижити в тяжких ситуаціях.

Олександр Феодосійович розповідав цікаво та зосереджено, ніби проживаючи ті часи знову і знову. 

Потім були запитання на які він відповідав. Ніхто з присутніх не залишився байдужим до розповіді.

В майбутньому існують плани по залученню зацікавленої молоді до спільної праці. Актив студентів залишився, щоб обговорити плани майбутньої співпраці.

Ми подякували всім учасникам за проведену патріотичну годину  та обіцяли продовжувати співпрацю в майбутньому.

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Фільми про Євромайдан

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 276 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar