Головна » 2017 » Листопад » 19 » Відбулися заходи до Дня студента
10:47
Відбулися заходи до Дня студента

16-17 листопада 2017 року в Обухівському меличному коледжі відбулися заходи приурочені Дню студента.

У четвер ввечері, 16 листопада  відбулася святкова дискотека. Організатором її виступила новообрана голова студентської ради Ганна Тимченко та найбільш  активні її представники. 

Адміністрація коледжа підтримала ідею студентської ради, а  заступник директора з навчальної роботи А.П.Шевченко та культпрацівник М.Р.Луценко стали їх співорганізаторами. Кожен охочий студент міг прийти на дискотеку та отримати заряд позитиву. Вечір пройшов вдало та емоційно.

Наступного дня, 17 листопада до коледжа завітала головний спеціаліст сектору молоді та спорту Обухівської РДА, Оксана Володимирівна Сидорчук з метою привітати стулентів з їх святом.

Цього дня викладач історії А.В.Сябренко організував інтелектуальну вікторину з історії. Учасники, представники студенстських 171-ї та 173-ї груп мали підготуватися до цього дійства.

Допомагали Анатолію Вікторовичу студентки 171-ї групи. За музичним оформленням слідкувала Козлова Марія, заповнювали хвилини відпочинку своїм співом Аліна Наливайко та Кикоть Забава.

Підраховувати бали набрані під часи гри взялася студентка 163-ї групи Копищик Яна.

Коли вже все було організовано, ведучий історичної гри-вікторини А.В.Сябренко став запрошувати її учасників до аудиторії. Він зачитував прізвище та ім`я кожного учасника, а ті під оплески заходили та займали свої місця. В кожній команді було по 6 учасників. 

Командири команд Пелих Діана (173 група) та Кабанець Денис (171 група) представляли свої  емблеми, назви та девізи. Команда майбутніх медичних сестер називалася "Історичні цариці", а команда парамедиків-фельдшерів приурочила назву словам Т.Г.Шевченка "Дике Поле".

Під час гри учасники давали відповіді на запитання з історії від ведучого, задавали та отримували відповіді на домашні заготовки, відшукували назву історичного міста серез мозаїчних написів, визначали історичні постаті за їх портретами та інше. Кожна з команд намагалася продемонструвати свої знання та інтеоектуальні здібності якнайкраще.

З невеликою перевагою 10:8 перемогла команда парамедиків. Проте переможених цього дня не могло бути.

Представниця Обухівської РДА О.В.Сидорчук привітала студентів зі святом Дня студента та вручила командирам обох команд подарунки, флеш-накопичувачі, які в майбутньому вони зможуть використовувати для навчання.

Крім цього, пані Оксана привітала найбільш активних студентів коледжа та вручила їм  невеликі подарунки. З рук головного спеціаліста їх  отримали старости груп Матвієнко Олексій (171) , Демченко Вадим (161), Тарас Друзенко (151), Бердник Вікторія (173), Науменко Анастасія (163), Вертелецька Наталія (153) та голова студентської ради Ганна Тимченко.

Анатолій Вікторович та Марина Рашитівна подякували всім учасникам за активність та допомогу. Всі отримали гарний настрій та позитивні емоції.

Дякуємо всім за активність! Зі святом, Дня студента!

Матеріали підготував А.П.Шевченко.

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 419 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar