Головна » 2018 » Квітень » 4 » Відбулися контрольні заміри практичних навичок для випускників відділення "Сестринська справа"
21:01
Відбулися контрольні заміри практичних навичок для випускників відділення "Сестринська справа"

2-4 квітня 2018 року в Обухівському медичному коледжі було проведено директорські контрольні заміри практичних навичок з 3-х дисциплін: "Медсестринство  у внутрішній медицині", "Медсестринство у хірургії" та "Медсестринство у педіатрії".

Протягом 3-х днів у замірах приймали участь студенти IV курсу, 153 академічної групи, відділення "Сестринська справа".

Для проведення замірів було сформовано 3 комісії.

У комісії для контролю з  "Медсестринства у внутрішній медицині" приймали участь: директор Коробенко П.О., викладачі Комісарчик Т.Г., Пономаренко Н.Г., Гордон Н.І.

У комісії для контролю з  "Медсестринства у хірургії" приймали участь: директор Коробенко П.О., заступник директора Шевченко А.П., викладачі Нацевич Р.О., Резніченко М.П., Байбула В.М. та Фесенко В.М.

У комісії для контролю з  "Медсестринства у педіатрії" приймали участь: директор Коробенко П.О., викладачі Редькіна В.Г., Мельниченко Н.Л., Ус Н.О., Резніченко В.Г., Кучеренко М.Я.

Заміри проводилися окремо для кожної з підгруп А,Б,В. Першого дня підгрупа "А" здавала  заміри з "Медсестринства у хірургії", підгрупа "Б" з "Медсестринства у внутрішній медицині", підгрупа "В"  з  "Медсестринства у педіатрії". В інші дні підгрупи здавали заміри з інших предметів.

Основна мета замірів - попередня перевірка наявних практичних навичок у  кожного із студентів, які вже зовсім скоро підуть у професійне медичне життя. Саме від того, як вони оволоділи навичками  протягом 3-х років навчання буде вже залежати доля хворих пацієнтів.

Окремі студенти демонстрували відмінні  знання та навички. Були такі, які дуже хвилювалися, і допускалися не критичних помилок. Проте були і такі, які робили досить грубі помилки при виконанні одного із завдань.

В цілому студенти показали добрі результати, які демонструють їх готовність до практичної роботи. Проте їх ще чекають інші випробування, перш ніж вони отримають Дипломи медичних сестер. Тому ще є час врахувати свої помилки та виправити їх, оволодівши більш досконало навичками майбутньої професії.

Хай їм щастить в майбутньому!

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 302 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar