Головна » 2018 » Квітень » 14 » Відбулися контрольні заміри практичних навичок для випускників відділення "Лікувальна справа"
08:40
Відбулися контрольні заміри практичних навичок для випускників відділення "Лікувальна справа"

10-13 квітня 2018 року в Обухівському медичному коледжі було проведено директорські контрольні заміри практичних навичок з 5-ти дисциплін: "Внутрішня медицина", "Хірургія", "Педіатрія", "Акушерство" та "Гінекологія".

Протягом 4-х днів у замірах приймали участь студенти IV курсу, 151 академічної групи, відділення "Лікувальна справа".

Для проведення замірів було сформовано 4 комісії.

У комісії для контролю з  "Внутрішньої медицини" приймали участь: директор Коробенко П.О., викладачі Комісарчик Т.Г., Пономаренко Н.Г.,, Котенко Н.І., Коротєєва І.В., Гордон Н.І.

У комісії для контролю з  "Хірургії" приймали участь: директор Коробенко П.О., заступник директора Шевченко А.П., викладачі Нацевич Р.О., Резніченко М.П., Байбула В.М. та Фесенко В.М.

У комісії для контролю з  "Педіатрії" приймали участь: директор Коробенко П.О., викладачі Редькіна В.Г., Мельниченко Н.Л., Ус Н.О., Резніченко В.Г., Кучеренко М.Я.

У комісії з контролю "Акушерства та гінекології" приймали участь: директор Коробенко П.О., викладачі Байбулв В.М., Нацевич Р.О., Резніченко М.П.

Заміри проводилися окремо для кожної з підгруп А,Б,В. Першого дня підгрупа "А" здавала  заміри з "Акушерства та гінекології", підгрупа "Б" з "Педіатрії", підгрупа "В"  з  "Внутрішньої медицини". В інші дні підгрупи здавали заміри з інших предметів.

Студенти демонстрували свої знання та навички, демонстрували уміння справлятися в тій чи іншій ситуації. Деякі з них  хвилювалися, допускали низку помилок. Проте були і такі, які гідно справлялися зі своїми завданнями.

В цілому робота студентів оцінена задовільними та добрими балами.  Згодом на них чекають інші випробування. До отримання диплому фельдшера прийдеться пройти ще не один іспит на отримання кваліфікації. Тому ще є час врахувати свої помилки та виправити їх, оволодівши більш досконало навичками майбутньої професії.

Хай всім випускникам щастить в майбутньому!

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 260 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar