Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Україна-понад усе!"
19:08
Відбулася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Україна-понад усе!"

Виступає студентка 163 групи Марія Андрєєва

21 та 22 вересня 2017 року на базі Київського міського коледжу  пройшла ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Україна-понад усе!".

На конференції брали участь 64 медичні (фармацевтичні) коледжі, училища, інститути медсестринства та Черкаська медична академія.

Під час роботи конференції особливої уваги заслуговували виступи учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції, учасників бойових дій та волонтерів, які висвітлили події на Сході України на прикладі власного досвіду, акцентуючи на актуальності засвоєння знань та вмінь надання невідкладної медичної допомоги.

З доповідями виступили учасники конференції - студенти медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії. Кожна доповідь була пронизана духом патріотизму, болем за свою Батьківщину та вірою в краще майбутнє.

В рамках конференції учасників було запрошено до Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Другий день конференції було розпочато з флеш-мобом «Україна - понад усе!» за участю студентів Київського міського медичного коледжу та учасників конференції, головним завданням якого було показати прагнення молоді до об'єднання та миру в країні.

Особливо актуальним для медичного працівника є вміння надавати невідкладну медичну допомогу під час надзвичайних ситуацій. З метою відпрацювання практичних навичок з надання невідкладної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях для студентів та учасників конференції було проведено практичний тренінг «Знати, вміти, врятувати» за секціями: «Основи сортування постраждалих при надзвичайних ситуаціях. Базова підтримка життя», «Надання допомоги на догоспітальному етапі при травмах та кровотечах», «Первинний та вторинний огляд постражд алого». Інструкторами на секційних заняттях були лікарі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, представники Київського Аварійно-Рятувального Загону, викладачі Київського міського медичного коледжу та Черкаської медичної академії.

Відпрацьовані навички студенти мали змогу застосувати на практиці беручи участь у стрес-ситуації (імітація теракту).

Під час роботи конференції було прийнято лист-звернення студентів Київського міського медичного коледжу до студентів медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії щодо об'єднання молоді в опануванні професії та формуванні національно-патріотичної свідомості.

Учасники конференції звернулися до організаторів щодо можливості ознайомлення студентів медичних навчальних закладів з листом-зверненням студентів Київського міського медичного коледжу.

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ!

Шановні учасники конференції, дорогі студенти, майбутні фахівці благородних професій - медичні та фармацевтичні працівники!

Вітаємо Вас на III Всеукраїнській студентській конференції «Україна - понад усе»! Мета цього форуму - зосередження уваги на тому, що найдорожче для нас із Вами - це наша Україна. У цій святковій залі присутні представники студентських і педагогічних колективів усієї України. Нас єднають дружба, любов до рідної землі, непереборне бажання бачити нашу країну вільною та щасливою.

Події на Сході націлюють нас на необхідність згуртуватися у боротьбі проти зла, проти агресора, що вже третій рік сіє на Сході України горе, біду, смерть. За даними Моніторингової комісії станом на 15 серпня 2017 року кількість постраждалих становить 34766 осіб, у тому числі 10225 загиблих.

Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих.

Народ України бореться, захищаючи територіальну цілісність країни. Кращі сини та дочки, серед яких і студенти медичних закладів у зоні антитерористичної операції відстоюють державний суверенітет України.

Захист Батьківщини - священний обов'язок кожного з нас. Наразі, головним завданням для нас, студентів, є набуття міцних знань та практичних навиків, з метою досягнення рівня високопрофесійного фахівця, який здатен надавати кваліфіковану медичну допомогу всім, хто її потребує, особливо там, де тривають бойові дії.

На нас, молодь, Україна покладає великі надії. Тож будьмо гідні довіри рідної землі!

Слава Україні!

Державна установа «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів Міністерства охорони здоров'я України» підтримує звернення учасників конференції та просить ознайомити студентів медичних (фармацевтичних)    коледжів,    училищ, Черкаської    медичної академії.

Учасників конференції вітала директор ДУ "Центральний методичний кабінет підготовки медичних спеціалістів Міністерство охорони здоров'я України" Чернишенко Тетяна Іванівна.

Така конференція проводиться вже третій рік поспіль. Але особливістю цьогорічного конференції стали виступи учасників  бойових дій Назар Наталії Семенівни, викладача ВНКЗ ЛОР "Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрія Купринського", Крамаренко Вікторії, заступника головного лікаря з медсестринста МКЛ №2, Шатнюк Олексія Григоровича, випускника коледжу ВНЗ КММК 2017 року та  волонтера Гнатенко Галини Андріївни, викладача медсестринства в акушерстві та гінекології  ВНЗ КММК.

Відчуттям патріотизму у серцях студентів була наповнена вся атмосфера конференції. Пленарні виступи, флеш-моб "Україна - понад усе", практичні тренінги по наданню невідкладної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях "Знати, вміти, врятувати", відпрацювання отриманих практичних навичок в стрес-ситуації  (імітації теракту), відвідування Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, концерт за участю художньої самодіяльності київських медичних коледжів - все  це збагатило учасників конференції теплими і позитивними емоціями, корисними знаннями та відчуттям гордості за країну, в якій ми живемо.

Обухівський медичний коледж на конференції представляли студентки 163 групи Марія Андрєєва та Яна Копищик під керівництвом практичного психолога Дідук Інни Анатоліївни.

Програма конференції (натиснути для перегляду) .

Збірник тез учасників конференції "Україна-понад усе!" (натиснути для перегляду) 

 

Категорія: Події Київщини | Переглядів: 262 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar