Головна » 2017 » Листопад » 11 » Відбулася обласна науково-практична конференція педагогів вищих медичних навчальних закладів Київщини
09:52
Відбулася обласна науково-практична конференція педагогів вищих медичних навчальних закладів Київщини

В.В.Фуголь під час зустрічі з  колегами

9 листопада 2017 року на базі Білоцерківського медичного коледжа відбулася вже традиційна обласна науково-практична конференція. 

Із року в рік в стінах цього коледжу збираються педагоги та керівництво 4-х вищих медичних навчальних закладів Київщини. В гостини до Білої Церкви приїзжають колеги з Обухівського, Макарівського та Чорнобильського медичних коледжів.

Як завжджи гостей радо зустрічав директор Білоцеківського медколеджа Володимир Васильович Фуголь та його заступник з навчальної роботи Боженко Тетяна Василівна.

Організацією та збором матеріалів на обласну конференцію опікувалася методист базового коледжу Боньковська Сільвія Георгіївна.

Цього дня  з 9.00 до 10.00 відбувалася реєстрація учасників конференції.

Наш навчальний заклад представляв директор Петро Олександрович Коробенко. Крім нього на конференції приймали участь заступник директора з навчальної роботи А.П.Шевченко, методист Н.І.Котенко та викладач педіатрії В.Г.Редькіна.

Пленарне засідання розпочалося зі слів вітання директора Білоцерківського медколеджа В.В.Фуголя.

Вролодимир Вастльович проаналізував роботу ВМНЗ І-ІІ р.а. Київської області за 2016-2017 н.р. В матеріалах своєї доповіді було вказано на ті чи інші помилки допущені в різних медичних закладах протягом навчального року. Було проаналізовано ряд важливих показників. Запропоновано шукати вихід з тієї чи іншої ситуації. 

В ході обговорення аналізу роботи до слова було запрошено директора Чорнобильського медичного коледжа Миколу Петровича  Сосюкала.

Микола Петрович вказав на проблеми, які довелося відчути навчальним закладам області під час цієї вступної кампанії. Він запропонував всім колегам шукати шляхи подолання набігаючої кризи відсутності студентів у цих закладах.

Завідувач відділення Чорнобильского медичного коледжу Тетяна Валентинівна Карасюк розповіла про роботу студентського самоврядування у їх коледжі. Тема доповіді: "Студентське самоврядування я к фактор розвитку особистості майбутнього фахівця" 

Тетяна Валентинівна ознайомила колег зі  структурою студентського самоврядування у коледжі.

Викладач акушерства Макарівського медичного коледжа Ернандес Неллі Хорхівна розповіла про компетентісний підхід у навчанні та можливості його використання в умовах реформування медицини.

Про симуляційне навчання в медицині розповідав викладач хірургії в Білоцерківському медичному коледжі Петро Михайлович Краснер.

Методист базового коледжу Сільвія Георгіївна Боньковська ознайомила присутніх з новинками, які чекають на всіх в результаті вступу в дію Закону України "Про освіту". Вона також нагадала про те, що сьогодні  9 листопада - День української писемності. Цього дня в Україні учні, студенти та всі охочі пишуть загальноукраїнський диктант.

Сільвія Георгіївна побажала всім миру та добра в кожній сім`ї.

По закінченні пленарного засідання відбулися відкриті заняття викладачів Білоцерківського медичного коледжа.

Викладач педіатрії, Надія Іванівна Біляєва провела майстер-клас з педіатрії на тему: "Вітряна віспа. Епідемічний паротит. КДП"

Викладач англійської мови Оксана Іванівна Сидорчук провела відкритий позааудиторний захід з Іноземної мови (за професійним спрямуванням на тему "Заочна подорож до Великої Британії".

Викладач хірургії Петро Михайлович Краснер проводив відеодемонстрацію "Симуляційне навчанняв хірургії".

Було проведено невеличку екскурсію закладом. Було відвідано місце вшанування пам`яті Героїв нашого часу.

Відбулося також засідання директорів, заступників, завідувачів відділень. Проведено секційні засідання методистів, голів методичних обєднань ВМНЗ Київської області. Проаналізовано звіти за 2016/2017 н.р. Сплановано роботу на 2017/2018 н.р. Внесено зауваження та рекомендації для спільної роботи.

У роботі секційних засідань приймали участь також заступники директора з навчальної роботи  БЦМК Тетяна Василівна Боженко, ММК Полегешко Станіслава Йосипівна, ОМК Анатолій Петрович Шевченко,  методисти ММК Світлана Сергіївна Галманова,  БЦМК Лідія Олегівна Головко, ОМК Наталія Іванівна Котенко, ЧМК Олена Миколаївна Узунова, голови обласних МО Тетяна Василівна Голованова, Ірина Олександрівна Машковська, Оксана Володимирівна Сидорчук.

Підведено підсумки роботи конференції. Зроблено спільне фото. Подякували за гостинність адміністрації Білоцерківського медичного коледжа.

А.П.Шевченко

Категорія: Події Київщини | Переглядів: 337 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar