Головна » 2017 » Вересень » 24 » В Українці відбулася зустріч молоді у рамках заходів по впровадженню молодіжної політики Київською ОДА
08:29
В Українці відбулася зустріч молоді у рамках заходів по впровадженню молодіжної політики Київською ОДА

22 вересня 2017 року  в приміщенні Української міської ради відбулася зустріч активної молоді навчальних закладів міста та деяких сільських шкіл Обухівщини у рамках заходів по впровадженню молодіжної політики Київською ОДА.

У цьому заході приймали участь і четверо студентів нашого Обухівського медичного колоеджу. Очолив групу активістів заступник голови студради Небесний Владислав. Крім нього у заході брали участь студенти ІІІ курсу Науменко Анастасія і Демченко Вадим та  студент ІІ курсу Матвієнко Олексій.

Відповідно до плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації у вересні-листопаді 2017 року мало бути проведено 22 виїзні презентації «Вікна можливостей» за участі громадських організацій та ініціатив щодо можливостей для самореалізації молоді, проведення фокус-груп з метою виявлення найдієвіших громадських організацій та ініціатив.

Заходи заплановано з метою ознайомлення молоді Київщини з можливостями самореалізації, розвитку, реалізації власних ініціатив, а також можливостей партнерства з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

Зустріч проводила заступник українського міського голови Оксана Кирилюк.

Під час зустрічі бговорювалися наступні питання:

  • розвиток молодіжної інфраструктури, молодіжні центри та молодіжні простори; програма «Молодіжний працівник»;
  • можливості для молоді у співпраці з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»;
  • програма Британської ради «Активні громадяни» та програма ЄС «Erasmus+» та інші можливості міжнародної співпраці;
  • Програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки; обговорення реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні району, міста, міжсекторальної співпраці, рівня участі та залучення молоді до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді.

А.П.Шевченко

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 186 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar