Головна » 2018 » Червень » 2 » В Обухові зафіксували національний рекорд наймасовішого дитячого флеш-мобу зі стрічками
14:49
В Обухові зафіксували національний рекорд наймасовішого дитячого флеш-мобу зі стрічками

1 червня 2018 року на площі перед  районним центром культури і дозвілля м.Обухова було встановлено новий національний рекорд у номінації "Наймасовіший дитячий флеш-моб зі стрічками".

Рекорд в якому брали участь 1012 дітей був зафіксований представницею  Національного реєстру рекордів  Ланою Вєтровою.

Автором ідеї проведення масового  флеш-мобу є керівник зразкового ансамлю танцю "Фаворит" Обухівського міського будинку культури  Юрій Олегович Стрембіцький.

На початку планувалося залучити до масового танцю близько 200-х дітей, саме вихованців ансамблю. Проте згодом ідею підтримали в керівництві міста. Міський голова О.М. Левченко дав дозвіл на залучення до тренувань дітей із навчально-виховних закладів міста. Тренування відбувалися протягом двох вечорів що передували дню встановлення рекорду.

Організувати таку кількість дітей, що є представниками різних закладів освіти цілого міста  досить не просто. Але автору ідеї допомагали в організації керівники різних закладів, вчителі, вихователі ,  самі діти та їх батьки.

І тому в момент встановлення рекорду, в  День захисту дітей свідками історичної події стали багаточисленні жителі міста, які знімали це дійство на свої гаджети та згодом ділилися побаченим у соціальних мережах.

Колориту події добавив одяг учасників -  українські вишиванки. Посмішки на вустах дітей можна було спостерігати під час всього виконання танцю, а гармонійність їх дій заворожувало очі.

Ще довго будуть згадувати цю подію всі жителі нашого чудового містечка.

Вручення сертифіката про рекорд Ю.Стрембіцькому

Тривалий час масові дійства не фіксувалися як національні чи світові рекорди. Проте згодом з`являються автори, які хочуть зафіксувати ту чи іншу визначну подію.

Автор відео: Олександр Довбиш

Довідка. Автором створення Національного реєстру рекордів в Україні став відомий спортивний журналіст, коментатор та телеведучий Валентин Щербачов. Починаючи з 10 жовтня 1989 року він очолив українську філію Всесоюзного Клубу Незвичайних рекордів.  Тепер, хто б не реєстрував в Україні свій незвичайний рекорд, під сертифікатом, який засвідчує факт досягнення, завжди можна було знайти підпис Щербачова.

У 1989 році було вручено Сертифікат про рекорд капітану яхти «Ікар» Борису Немирову. Сім моряків під його керівництвом 9 вересня 1987 року стартували з Миколаєва і через 327 днів, обійшовши земну кулю, повернулися в порт приписки, ставши першими в СРСР яхтсменами, котрі здійснили навколосвітнє плавання на яхті.

1 жовтня 2010 року в інформаційному агентстві «УНІАН», відбулася прес-конференція, на якій Валентин Щербачов, Віталій Зорін та Владислав Рєзников - мандрівник і вчений - оголосили про перетворення проекту в Національний Реєстр Рекордів (НРР).

 Віталій Зорін,  Олена Коваленко, Валентин Щербачов, Лана Вєтрова,Владислав Рєзніков

 Коли надходить нова заявка на рекорд, хтось із п'ятьох в офісі Національного Реєстру Рекордів роздруковує її на принтері і йде до решти обговорювати її перспективність. Якщо вона визнається перспективною, то, знову-таки, хтось із  п'ятьох їде на місце проведення рекорду, фіксує його і приймає рішення, гідний його автор (автори) чи ні отримати Сертифікат про рекорд.

***

1 травня 2015 року  в Чернігові чи не вперше було  встановлено національний рекорд. У дитячому флеш-мобі за думкою організаторів приймало участь близько 2-х тисяч дітей. Проте офіційно зафіксована участь 580 юних виконавців.

908 учасників приймали участь у іншому флеш-мобі у м.Кропивницький (29.04.2017 р)

Організатор дійства у Кропивницькому Олександра Ткаченко

Використано фото та відеоматеріали: ФаворитYanina Derkach5 каналКанал КировоградТСНОлександр ДовбишUpProduction фотосъемка и видеосъемка

А.Шевченко

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 256 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar