Головна » 2017 » Вересень » 12 » Українка відсвяткувала 50-річний ювілей
19:43
Українка відсвяткувала 50-річний ювілей

Українка відсвяткувала ювілей – 50 років.

Вже традиційно свято міста проводилося протягом кількох днів. А завершальне дійство відбувалося у неділю 10 вересня. Гостей та містян чекала святкова хода дорогою міста, яка розпочиналася на ринковій площі та завершувалася поблизу яскравої сцени на березі Дніпра.

Ходу очолили юнаки, що їхали верхи на конях. У одного з них майорів державний прапор України у іншого офіційний прапор міста. Відразу за ними їхала карета.

Наступними учасниками були ретроавтомобілі. А вже за ними тянулася юрба дівчат у віночках, які йшли поруч з велетенським прапором. Допомагали їм учасники АТО та воїни-афганці.

За ними крокували учні місцевих шкіл в руках яких були прапори.

Цього разу в колоні пронесли величезний рушник, вишитий ГО "Джерело". Приємним є те, що однією з майстринь, яка допомагала вишивати рушник була наш викладач Луценко М.Р.

Національний президентський оркестр радував охочих своїми музичними злагодженими навиками. А вже за ними йшов міський голова Павло Козирєв, імениті гості, депутати, члени виконкому, ветерани. Потім почесні громадяни міста.

У колоні марширували вихователі та їх вихованці з ДНЗ "Хоровод", "Альонушка", "Сонечко", представники музичної школи, колективи ЗОШ №1 та №2.

Вже за ними крокував дружній колектив нашого Обухівського медичного коледжу. Табличку з написом гордо ніс студент ІІІ курсу Бражник Микита у колі студенток у білих халатах.

Очолювали колектив заступники директора Шевченко А.П. і Булавін Н.Б. , завідуюча фельдшерського відділення Комісарчик  Т.Г. та заслужений працівник закладу, викладач Байбула В.М. Організували студентів викладачі фізичного виховання Дидик М.В та Мельник М.В.

Дякуємо всім студентам та педагогам, що своїми посмішками допомагали творити це свято.

Цього дня було багато різних гостей та творчих колективів. Учасниками свята були всі, і самі містяни та численні гості, яких доля завела в затишну Українку.

Хай живе та процвітає це прекрасне місто!

А.Шевченко

Більше фото з події можна переглянути у Фотоальбомі

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 240 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar