Головна » 2017 » Вересень » 29 » У Обухівському медколеджі відбувся День Гіппократа 2017
06:35
У Обухівському медколеджі відбувся День Гіппократа 2017

28 вересня 2017 року в Обухівському медичному коледжі відбулося традиційне відзначення Дня Гіппократа. Це свято має давню традицію і відзначається вже 40 років. Як правило його проводять в першому навчальному місяці з метою згуртування студентського та викладацького колективів.

Заздалегідь розробляється програма свята, а самі студенти проводять до нього підготовку.

Цього разу організатором та ідейним втілювачем традицій став виконуючий обов`язки директора коледжа, заступник з навчальної роботи А.П.Шевченко. А помічниками та співорганізаторами став актив студенток 163 групи медсестринського відділення, очолюваний Яною Копищик.

Цей досить прохолодний ранок на березі річки Стугни зустрів юрбу студентів та викладачів з ледь помітною посмішкою. Проте зовсім швидко з першими вогниками семи кострищ та теплом дитячих сердець посмішок стало більше, а настрій почав наповнюватися радістю.

Шість студентських багать були організовані з дотриманням всіх правил  безпеки. Більш досвідчені старшокурсники провели заготовили засоби розпалювання зазадалегідь, а новачки трішки згодом. Але купки дрів та хмизу швидко зростали і вогники багать наповнювалися новою силою.

Викладачі коледжа гуртувалися поблизу свого багаття.  Розпалюванням багаття вміло займався викладач хірургії Михайло Петрович Резніченко. Допомагали йому готувати страви  Н. І. Гордон, Т.Г.Комісарчик, Г.І.Ременюк, Н.Л.Мельніченко, Н.Г. Пономаренко, Р.М.Редька та М.Я.Кучеренко.

Спортивні змагання організовували викладачі фізичного виховання М.В. Дидик та М.В. Мельник.  Куратори груп Р.М.Редька, Г.І.Ременюк, Н.Г. Пономаренко час від часу навідувалися до своїх груп. За організацією інших заходів спостерігали психолог І.А. Дідук, методист Н.І.Котенко та завідуюча медсестринським відділенням Н.О.Ус. А за всім цим спостерігав завуч коледжа А.П.Шевченко.

Коли було зроблено перші кроки приготувань розпочалося святкове дійство. На галявині де вишикувались студенти шести груп та викладачі відбулося святкове відкриття Дня Гіппократа.  І розпочався перший конкурс "Привітання". Кожна команда-учасниця мала репрезентувати назву та девіз. Для оцінення цього конкурсу було сформовано суддівське журі, яке складалося з трьох одиниць.  В першу з них входили представники всіх шести команд, в другу методист Н.І.Котенко та психолог І.А.Дідук, а третю представляв в.о. директора А.П.Шевченко. 

Представлення розпочали зі студентів  4-го курсу. На основі суддівських оцінок було визначено як переможців  161-у групу, ІІ місце- 151 група, а ІІІ місце дісталося представникам двох команд 163-ї та 153-ї груп.

Наступний конкурс "Художня самодіяльність". Кожна команда мала представити художній номер.

Переможцем конкурсу визначено 151 групу, ІІ місце - у 171-ї групи, ІІІ місце  посіли  групи 153 та 173.  В цьому конкурсі хотілося б відзначити талановитих студентів Васенка Владислава, Небесного Владислава, Кикоть Забаву.

Згодом розпочалися спортивні змагання з футболу та волейболу. Переможцями з футболу стали студенти 161-ї групи. В змаганнях з волейболу (дівчата) І місце- 151 група, ІІ місце- 153 група, ІІІ місце- 171 група. Серед юнаків переможцями стали студенти 151-ї групи. ІІ місце -161 група.

Наступним етапом стало оцінювання кулінарних страв приготованих на вогні. Журі конкурсу у кількості трьох осіб Н.І.Гордон, І.А.Дідук та А.П.Шевченка підходили до кожної з команд та смакували приготовані студентами 2-3 блюда. Оцінювався не лиш смак та готовність страв, а й їх представлення. Зважали на масовість, одяг та слова. Вибрати найкращого виявилося зовсім непросто. Всі команди показали свої можливості досить добре. Хоч всі вони представляли страви різних регіонів України, проте в кожному з них була своя родзинка. 

Найсмачнішим був борщ приготований студентами ІІ курсу 171-ї групи. Вміло презентували страви та свою гостинність з хлібом-сіллю Матвієнко Олексій та Цук Єлизавета. Саме цій команді було віддано пальму переможця конкурсу "Страв". ІІ місце - 163 група, ІІІ місце- 151 група.

А наприкінці свята був традиційний конкурс "Перетягування линви". Команди намагалися перетянути на свій бік суперників. Для цього приходилося прикладати багато зусиль. Було весело. Після зустрічей між собою змагання проходили між студентами різних відділень.

Переможених у цьому святі не було. Всі відчували азарт та приємні враження від перебування на березі річки.

І ось завершилися змагання. Потрібно було підводити підсумки. Знову всі вишикувалися для святкового вручення нагород. Призери та переможці різних конкурсів та змагань отримали грамоти. Ще один День Гіппократа у житті Обухівського медичного коледжу було офіційно  закрито.

До нових зустрічей у майбутньому!

А.П.Шевченко

Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі

Категорія: Свята | Переглядів: 244 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar