Головна » 2018 » Квітень » 29 » У медколеджі відбулися навчання випускниць шкіл Обухова
09:54
У медколеджі відбулися навчання випускниць шкіл Обухова

26-27 квітня 2018 року в Обухівському медичному коледжі проходило навчання одинадцятикласниць закладів освіти Обухова. Ці навчання відбувалися в рамках триденних військово-польових зборів, які проходили для учнів одинадцятих класів шкіл міста.

В зв`язку зі створенням на базі ЗОШ І-ІІІ ст. м. Обухова НВО «Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4 - Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки учнівської молоді" Обухівської міської ради Київської області, випускниці шкіл повинні були набувати практичних навичок  не лише в кабінетах школи, а також на базах інших медичних закладів.

Саме тому адміністрація нашого медичного коледжу погодилася піти назустріч та провести практичні навчання учнів в своїх кабінетах.

Організаційними питаннями  зустрічі опікувалися Луценко М.Р, Шевченко А.П. та директор НВО Марченко В.М.

На вході коледжу кожного дня учнів та вчителів радо зустрічала Марина Рашитівна Луценко.

З напутніми словами та бажанням в майбутньому мати студентів саме медичної професії з числа нинішніх випускниць звертався до присутніх у лекційній залі директор коледжу Петро Олександрович Коробенко. Він розповідав про кроки становлення Обухівського медичного училища, яке розпочало своє життя саме в тому місті, де вони навчаються нині- Обухові. 

Петро Олександрович вдячний тому, що свою першу медичну освіту фельдшера здобув саме в цьому училищі, а вже згодом отримав професію лікаря.Навчання в училищі він вважає головним стимулом та отриманням таких важливих навичок, які йому довелося застосувати як на службі в армії, як лікарю та звичайному житті. 

Навіть в такі скрутні часи, які нині є в Україні, медичні сестри та фельдшери користуються повагою. Багато різних державних і приватних медичних закладів потребують кваліфікованих медичних сестер та фельдшерів. А в зв`язку з наближенням нашого навчання до європейських стандартів, вже в найближчому майбутньому наші випускники зможуть отримати досвід роботи в різних медичних закладах Європи. Проте він вірить, що в майбутньому вони повернуться, щоб кваліфіковано обслуговувати хворих в  Україні.

Про особливості навчання в коледжі розповідала завідувач відділення "Лікувальна справа", викладач медсестринства у внутрішній медицині Комісарчик Тетяна Григорівна.

Викладач медсестринства у педіатрії Редькіна Віра Гаврилівна розповідала про гігієну харчування та нюанси за якими повинна слідкувати кожна молода жінка в своєму житті. Слідкувати за своєю поставою, одягом, взуттям та іншим.

Викладач анатомії  Редька Раїса Михайлівна розповіла про важливість знань саме з цієї дисципліни, яку в майбутньому мають використовувати всі медпрацівники. Вона демонструвала анатомічні макети та розповідала про різні органи людини їх функції, особливості будови. Допомагали їй студенти ІІ курсу 171 групи Козлова Марія та Корнієнко Богдан. Вони демонстрували макети та відповідали на запитання учнів.

Були у учнів і практичні заняття. Окремі групи  відпрацьовували навички в кабінетах хірургії та основ медсестринства. 

Допомагали їм наші працівники Гордон Н.І., Фесенко В.М., Резніченко М.П. та студенти ІІІ курсу Федоренко Ольга, Шевчук Марія, Шмалюх Олена.

Наприкінці зустрічі студента ІІ курсу 171 групи Цук Єлизавета розповіла про прикрощі, які очікують кожного, хто спробує хоч раз споживати наркотичну речовину. Вона неодноразово наголосила на тому, що навіть єдина спроба залишає в організмі людини слід, який неможливо вивести. Тривалість життя таких осіб дуже низька, а діти, що в них народжуються приречені терпіти приниження та біль протягом свого життя. Навіть важка життєва ситуація не повинна стати у кожного причиною спробувати наркотик. З`являться інші складнощі, а вирішити їх буде ще складніше.

Учні та учителі  дякували адміністрації та педагогам медичного коледжу за таку зустріч. 

До нових зустрічей! 

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 339 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar