Головна » 2017 » Листопад » 22 » Студенти медколеджу разом із лікарем-наркологом П.М.Федем завітали до Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст
20:32
Студенти медколеджу разом із лікарем-наркологом П.М.Федем завітали до Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст

Із року в рік вже традиційно так повелося, що студенти Обухівського медичного коледжу займаються профілактичними заходами заради збереження здорового способу життя школярам Обухівського району.

Група студентів разом із лікарем-наркологом Петром Миколайовичем Федем подорожують із школи в школу та розповідають про шкідливі звички та можливі хвороби, які можуть досить гарно зіпсувати життя кожній молодій людині.

Цього разу з розповідями подорожують студентки 171 групи Цук Єлизавета, Кикоть Забава, і студентки 173 групи Бердник Вікторія та Мерва Ольга.

Цук Ліза

21 листопада 2017 року вони завітали до гостинної Першотравенської ЗОШ І-ІІ ступенів. Для учнів школи вони провели Урок здоров`я на тему: "Шкідливі звички, венеричні захворювання та їх вплив на організм людини. Активний та здоровий спосіб життя".

Бердник Вікторія

З уроку діти дізнались про безліч шкідливих звичок, венеричних хвороб, які можуть впливати на їх організм і які хвороби можуть викликати.

Кикоть Забава

Мерва Ольга

Найбільш ефективними методами боротьби є не заборонні, обмежувальні, а тривалі загальнодержавні суспільні заходи щодо формування здорового способу життя, спрямовані в першу чергу на дітей, підлітків та молодь.

Використано матеріалаи Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст.

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 362 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar