Головна » 2017 » Грудень » 2 » Студенти медколеджу побували в Києві та відвідали Музей води
10:07
Студенти медколеджу побували в Києві та відвідали Музей води

Останнього дня осені 30 листопада 2017 року студенти двох академічних груп ІІІ курсу разом з заступником директора А.П.Шевченко здійснили поїздку до Києва.

Першою зупинкою стало таке знаменне місце для всієї України, як Майдан Незалежності.

Напередодні, ввечері 29 листопада на Майдані Незалежності в Києві збиралися активісти, які постраждали тут від розгону чотири роки тому. Активісти вшанували хвилиною мовчання трьох постраждалих від розгону, які загинули пізніше — Устима Голоднюка, Ігоря Пехенька та Тараса Більчука.

Студенти медичного коледжу також віддали шану всім постраждалим тих трагічних подій.

А потім відбулася невеличка фотосесія. Згодом всі разом стали підніматися до музею води. 

Довідка. Музей води у Києві або, як його ще називають Водно-інформаційний центр,  цікавий не лише своїм внутрішнім наповненням, але й будівлею, що є красивою архітектурною пам’яткою столиці, яка розміщена на високому пагорбі серед Хрещатого парку. Здається, що це середньовічний замок серед мальовничих пейзажів.

Хлопці та дівчата  з 161-ї та 163-ї об`єдналися в дві туристичні групи, які  з різницею в 10-15 хвилин вирушили оглядати експонати музею. 

Екскурсоводи музею супроводжували нас та цікавими розповідями знайомили із світом водного царства. Ми дізналися про важливість такої б, здавалося, простої речовини як вода. Нам розповідали про важливість цього життєво необхідного ресурсу.

Музей є частиною паркового комплексу «Хрещатий». У водному центрі ми бачили, який шлях долає вода від дощових хмар аж до річкового осаду тощо. Така цікава експозиція знаходиться під землею, куди ми спускалися на ліфті.

У підземеллі знаходиться прототип артезіанської свердловини. Студенти заходили до справжнього підземного гроту, який неможливо описати, а треба тільки побачити. У Музеї води багато басейнів з різним експозиційним призначенням. Наприклад, тут є і басейн із японськими рибками – коли піднести руку близько до води, вони самі торкаються ваших долонь. Також у музеї створені штучні ріки, для яких кожен із відвідувачів може самостійно зробити русло.

В Музеї води ми побачили багато динамічних експозицій, де вода постійно і безперервно тече. Відвідали зали, де йде дощ із грозою, або тече водоспад, дізналися багато нового про озера, річки і водоспади, що змінює попередні уявлення людини про воду.

Цікавинкою Музею води є й атракціон мильних бульбашок. Студенти з радістю бавилися в ньому, а кожен з охочих міг бути огорнутий величезною бульбашкою.

Ми отримали велике задоволення від відвідування музею. Дякували екскурсоводам за цікаві розповіді та обіцяли згодом повернутися знову.

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 318 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar