Головна » 2018 » Лютий » 14 » Студенти коледжу відвідали клініку ізраїльської онкології LISOD
12:34
Студенти коледжу відвідали клініку ізраїльської онкології LISOD

13 лютого 2018 року студенти Обухівського медичного коледжу разом зі своїми викладачами відвідали клініку  ізраїльської онкології LISOD, що знаходиться поруч з містом Українка.

Організувала зустріч з працівниками клініки викладач педіатрії Редька Віра Гаврилівна. До клініки були запрошені студентки двох підгруп 163 академічної групи, що навчаються за спеціалізацією "Сестринська справа". 

З однією з підгруп подорожувала кімнатами клініки Віра Гаврилівна, а з іншою викладач медсестринтсва у внутрішній медицині Комісарчик Тетяна Григорівна.

Під час подорожі студенти дізналися, що у лікарні є кілька відділень, а саме: Відділення клінічної онкології, Хірургічне відділення, Діагностичне відділення, Відділення патоморфології, Відділення променевої терапії, Відділення хіміотерапії, Відділення анестезіології та реанімації, Відділення реабілітації. Крім того з пацієнтами працюють психологи. Гідом подорожі був менеджер клініки Вадим Троц.

Провідним лікарям лікарні допомагають асистенти. Випускник нашого коледжу Євген Тимченко нині працює у відділенні променевої терапії на лінійних прискорювачах.

Інженер-радіолог, медичний фізик Ганна Чорнай розповіла, як здійснюється за допомогою компьютера  3D моделювання, яке дозволяє спланувати лікування хворого у відділенні променевої терапії.

У клініці є сучасне обладнання, яке дозволяє досить швидко встановити хворобу на ранньому етапі захворювання, що є дуже важливим для майбутнього лікування.

У клініці працює Центр сучасної маммології, а в ньому працює новітній стереотаксичний стіл для стереотаксичної біопсії.

Головним лікарем LISOD  є онкогінеколог, хірург,  профессор, доктор медичних наук, член Європейського товариства медичних онкологів Алла Вінницька.

Алла Вінницька – з лікарської династії, лікар у третьому поколінні. Збереження здоров'я і життя жінок – це головне в її багаторічній і успішній діяльності. Багато жінок вдячні Аллі Вінницької за своє щастя в родині, за можливість не просто видужати, а жити яскраво та повноцінно, за те, що вилікувалися, стали мамами.

Студенти та викладачі коледжу вдячні за цікаву подорож та можливість власними очима побачити сучасну клініку.

Довідка. Про лікарню  LISOD.

У березні 2007 року під Києвом відкрився перший в СНД приватний онкологічний медичний центр — Лікарня ізраїльської онкології LISOD. В українських пацієнтів з'явилася виняткова можливість — отримати допомогу на світовому рівні, не виїжджаючи з країни.

Лікарня пройшла акредитацію в Міністерстві охорони здоров'я: з 2009 року лікарня є сертифікованим в Україні багатопрофільним онкологічним госпіталем вищої категорії. LISOD — дійсний член Європейської організації дослідження і лікування раку (EORTC, N 2901), має асоційоване членство в світових об'єднаннях з боротьби з раком.

На базі лікарні проводяться хірургічні майстер-класи та міжнародні конференції. За якістю допомоги ізраїльська медицина займає 4-е місце у світі. Випереджають Ізраїль тільки Японія, Гонконг і Сінгапур. 

Пацієнт LISOD отримує всю необхідну допомогу: від діагностики та лікування до повної реабілітації. У кожного хворого своя історія, тому фахівці лікують конкретну людину. Лікарі використовують міжнародні стандарти, затверджені медичними спільнотами Європи та США. Ефективність лікування досягається саме поєднанням індивідуального підходу і застосування стандартів сучасної світової онкології.

Разом із ізраїльськими фахівцями трудяться українські професіонали. У LISOD працюють більше 200 висококваліфікованих співробітників. 

На всіх етапах діагностики і лікування пацієнта супроводжує особистий медичний адміністратор під контролем лікаря — ізраїльського клінічного онколога.

Персональний адміністратор відповідає за вирішення всіх організаційних питань, повністю бере на себе турботу про підопічного. Час від моменту звернення в клініку до початку лікування зведено до мінімуму, що має величезне значення для пацієнта: чим раніше почнеться знищення хвороби, тим більше шансів на одужання.

Статтю підготував А.П.Шевченко

Використано фотоматеріали Редькіної В.Г.

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 294 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar