Головна » 2018 » Березень » 29 » Коледж відвідали представники Переяслав-Хмельницького ДПУ ім.Г.Сковороди
21:46
Коледж відвідали представники Переяслав-Хмельницького ДПУ ім.Г.Сковороди

29 березня 2018 року до Обухівського медичного коледжу завітали представники Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Очолила делегацію Трускавецька Ірина Ярославівна- кандидат історичних наук, доцент кафедри біології та методики навчання, заступник декана з виробничих питань. Закінчила ДВНЗ Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди», 2009 р. за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія» з присвоєнням кваліфікації «викладач біологічних дисциплін». Разом з Іриною Ярославівною в гостини завітала Довгопола Людмила Іванівна – старший лаборант, аспірант Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного НАНУ, викладач біології.

Після зустрічі з директором коледжу П.О.Коробенком та його заступником з навчальної роботи А.П.Шевченком було розглянуто та підписано договір про співпрацю 2-х вищих навчальних закладів.

Потім гості зустрілися зі студентами-випускниками 151-ї та 153-ї академічних груп коледжу. Ірина Ярославівна розповіла всім присутнім про можливість продовжити навчання в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті ім. Г.Сковороди.

В університеті є кафедра медико-біологічнийх дисциплін і кафедра валеології і біології та методики навчання, яку вони представляли.

Почесні гості детально розповіли про навчання в університеті та запрошували випускників продовжити навчання за ОПП 014.Середня освіта (Біологія та здоров`я людини) за спеціалізацією "Психологія" чи "Фізична культура". Вони провели анкетування та запропонували пройти тестування зі вступного іспиту, як можливість перевірити свої знання та можливість вступити до університету. Кожен охочий міг випробувати свої сили та згодом дізнатися про результат іспиту.

Зустріч пройшла жваво та цікаво. 

Ірина Ярославівна та Людмила Іванівна подякували за можливість зустрітися та поспілкуватися зі студентами та викладачами нашого коледжу.

В майбутньому представники навчальних закладів надіються на  співпрацю та спілкування заради розвитку освітньої діяльності в Україні.

А.П.Шевченко

Більше фото у Фотоальбомі

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 402 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irina-truskaveckaya • 23:23, 29.03.2018 [Матеріал]
Щиро вдячні адміністрації за гостинність та ввічливих студентів.
avatar