Головна » 2017 » Квітень » 26 » До коледжа завітали учні обухівських шкіл
19:59
До коледжа завітали учні обухівських шкіл

Заняття проводить Резніченко М.П.

26 квітня 2017 року Обухівський медичний коледж відвідали кілька груп дівчат з обухівських навчальних закладів.

Учениці 11-х класів разом зі своїми керівниками відвідували заняття , приурочені початку навчально-польових зборів для дівчат ЗНЗ м. Обухова. 

До коледжа завітали представниці п`яти навчальних закладів. А саме НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.С.Малишка", ЗОШ І-ІІІ ст.№2, НВК "ЗОШ-ліцею І-ІІІ ст. №3", гімназії ім.В.Мельника, ЗОШ І-ІІІ ст.№4".

На початку занять гостей вітав директор Коробенко Петро Олександрович. Він розповідав про історію медичного закладу та запрошував охочих вступати саме до нашого медичного коледжа.

Заняття було проведено у двох локаціях. Спочатку чудеса надання першої невідкладної допомоги в надзвичайних ситуаціях демонстрував викладач хірургії, Резніченко Михайло Петрович. Під час зустрічі було показано механізм зупинки кровотечі, накладання жгута, шини, механізм проведення штучного дихання.

Іншою локацією керувала викладач "Догляду за хворими" Гордон Надія Іванівна. Крім того студенти ІІ курсу групи 161 "Фельдшерського відділення"  ознайомили учениць з вимірюванням артеріального тиску, проведенням внутрішньом`язових та внутрішньовенних ін`єкцій. Наприкінці всім охочим було запропоновано спробувати свої сили в тих чи інших маніпуляціях.

Особливо слід відмітити Папугу Людмилу, Руденко Валерію, Утяганова Богдана та Пожар Катерину, які проводили та демонстрували маніпуляції.

Оргнанізували цікаву та корисну зустріч методист управління освіти Орда Катерина Андріївна та культпрацівник коледжа Луценко Марина Рашитівна.

А.П.Шевченко

Категорія: Із життя коледжу | Переглядів: 315 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar