ПРО КОЛЕДЖ

Обухівське медичне училище було створено Київським обласним відділом охорони здоров'я в с.м.т. Обухів наказом від 5 липня 1964 року № 213-а.

Училище розмістили в двох корпусах колишньої Центральної районної лікарні, яка була переведена в приміщення нової побудованої лікарні. Набір проводився по двох спеціальностях: фельдшер і медична сестра, по одній групі після 8 класів і по одній групі після 10 класів.

В 1977 році Обухівське медичне училище було переведено в приміщення поліклініки м.Українка, яка була переведена в нову тільки збудовану лікарню. Протягом цих років училище реформувалося разом з медичною галуззю і наукою нашої Держави.

В 2005 році училище стало називатись Комунальним вищим навчальним закладом І-ІІІ рівнів акредитації та продовжило готувати молодших спеціалістів.

На двох відділеннях "Лікувальна справа”- фельдшера і "Сестринська справа”- медична сестра. На сьогодні коледжом було підготовлено 5830 фахівців із них 3037 медичних сестер і 2793 фельдшерів.

Наші молодші спеціалісти високо цінуються в практичній медицині. В навчальному закладі створено всі умови для підготовки молодших медичних спеціалістів.