ТРИ КРОКИ ДО ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ

Якщо ви помічаєте, що вас дратують будь-які незначні нестандартні ситуації, сон короткий і неспокійний. Якщо ви часто неадекватно стали діяти — це сигнал. Значить, ваше психічне здоров'я дало тріщину.

 Як же зберегти психічне здоров'я? Прислухайтеся до даних рекомендацій - можливо, вони допоможуть вам його відновити.

1 крок

Вважається, що праця найкращі ліки для психічного здоров'я. Неважливо, яке заняття ви виберете. Чи то фізичні вправи, чи то розумова праця, головне, щоб вони займали всю вашу увагу.

Не тільки праця повинна займати вас кожен день для відновлення психічного здоров'я. Урізноманітніть своє життя різнобічними цікавими вам заняттями. Це може бути і спорт і хобі. Цікаві заняття допоможуть відчути приємну втому, задоволення і повернуть колишню працездатність.

2 крок

Для відновлення психічного здоров'я більше часу приділіть сім'ї, грі з дітьми. Відчуйте себе комусь потрібним і улюбленим. Відчуйте сенс життя, стимул до розвитку.

Дуже важливо для психічного здоров'я дотримувати режим дня. Вчасно вставати і лягає спати. Харчуватися здоровою і домашньою їжею, не переїдати.

3 крок

Намагайтеся знаходити час для прогулянок на свіжому повітрі, подорожувати. Така різноманітність в життя сприятиме збереженню психічного здоров'я. Не забудьте виключити шкідливі звички.

Якщо ви зможете виробити звичку у всьому бачити тільки хороше, це неодмінно сприятиме збереженню психічного здоров'я. Не забувайте, що стрес також може увійти у звичку.

4 крок 

Не цурайтесь фахової допомоги!