Як готуватись?  

 

  Готуючись до складання ліцензійних іспитів, студентам необхідно звернути увагу на різні аспекти підготовки.

1. Змістова підготовка

2. Ознайомлення з процедурою ліцензійних іспитів (регламент, умови допуску, наслідки запізнення або відсутності на іспиті)

3. Ознайомлення з правилами заповнення бланків та буклетів (зразок бланку дивіться тут)

4. Фундаментальна підготовка в компютерних класах з гідно графіку 

   Перед початком цілеспрямованої підготовки до ліцензійних іспитів самостійно або в групі пройдіть пробне тестування, імітуючи умови проведення ліцензійних іспитів. Для пробного тестування можна використовувати відкриті буклеті попередніх років, які є бібліотеці кожного навчального закладу. Таким чином ви отримуєте об'єктивну вихідну інформацію щодо ваших знань, виміряних методом ліцензійного іспиту, та зможете контролювати успішність своїх підготовки.

   Змістова підготовка

Оскільки ліцензійні іспити базуються на галузевих стандартах вищої освіти, які також є основою для визначення змісту навчальних програм дисциплін, то основним джерелом для підготовки до ліцензійних іспитів є стандартні навчальні матеріали, які використовуються студентами протягом вивчення відповідних дисциплін, що входять до складу тесту – підручники, тексти лекцій, практикуми тощо.

Таким чином, першим кроком підготовки до ліцензійних іспитів – систематичне вивчення і повторення учбового матеріалу.

   Наступним кроком є опрацювання відкритих інформаційних матеріалів для підготовки студентів до ліцензійних іспитів – екзаменаційних буклетів. Починаючи з 2013-2014 н.р. Центр тестування оприлюднює на сайті екзаменаційні буклети минулих років для кожного іспиту.

 Кожний тест, який складатимуть студенти, міститиме частину тестових завдань з екзаменаційних буклетів минулих років, тому знання буклетів безумовно підвищує шанси на успішне складання.

 Центр тестування пропонує зосередитися для тренування на екзаменаційних буклетах та базах тестіс минулих років. В будь-якому випадку, слід пам'ятати, що лише частина тесту формується з тестових завдань екзаменаційних буклетів попередніх років, а джерелом решти тесту є закритий банк тестових завдань, які пройшли фахову експертизу. Тому для успішного складання ліцензійних іспитів не обмежуйте свою підготовку тільки вивченням відкритих інформаційних матеріалів – систематично вчить та повторюйте учбовий матеріал!

Бажаємо вам успіху під час складання ліцензійних іспитів!